TVURČÍ BUSINESS DESTINACE

E Factory je unikátním tvůrčím inkubátorem kulturních i komerčních aktivit, zaměřených na kreativní propojení různých profesí, současného umění, veřejná vystoupení a související sociální dialog.

NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI

Budova nyní prochází celkovou rekonstrukcí. Fázování prací umožňuje růst i během rekonstrukce. Projekt je pečlivě připraven tak, aby dosáhl zásadního zlepšení technického standardu budovy a zároveň zachoval unikátní industriální charakter této národní kulturní památky.

Celková plocha E Factory přesahuje 27 000 m2. Nabízí prostor pro výtvarné galerie a ateliéry, obchodní jednotky, kavárny a restaurace, sportovní a výcviková zařízení, kulturní akce, a sdílená pracovní místa i kanceláře.

DEVELOPER

Development projektu, další růst i jeho provoz spolu s kulturními a komerčními aktivitami řídí Mount Capital, s.r.o., lokální real estate společnost s více než 50 let zkušeností v oblasti komerčních, institucionálních a kulturních aktivit. Společnost Mount Capital, s.r.o., která je na českém trhu aktivní více než jednu dekádu, vlastní a provozuje řadu nemovitostí.

Administrativní budova E Factory, je vlastněny společností Creviston a.s., která je v majetku skupiny mezinárodních investorů.